O společnosti

O společnosti MPM-PLUS

Společnost MPM-PLUS, s.r.o. je rodinnou firmou s dlouholetými zkušenostmi v obuvnickém průmyslu. Hlavním stěžejním programem této společnosti je výroba pracovní obuvi do lehkých a středně těžkých  provozů (gastronomie, zdravotnictví, textilní průmysl a další), dále se také zabývá produkcí domácí a vycházkové obuvi.

Všechna pracovní obuv vyrobená v naší společnosti, která je dodávána na český a slovenský trh je opatřena certifikáty dle EN a prohlášením shody výrobce. K výrobě obuvi jsou používány jak české materiály, které splňují vysoké nároky pro výrobu, tak i komponenty ze zemí Evropské Unie a to převážně Slovenské Republiky, Itálie a Španělska. Tímto jsou splněny vysoké požadavky na kvalitu obuvi, kterou naši zákazníci požadují a zcela jistě ocení.

Sortiment naší obuvi zahrnuje širokou škálu vzorů a velký výběr materiálů pro svršky i podešve. Všechny druhy obuvi námi nabízené, je po individuální konzultacvi možno různě modifikovat a to například i v nestandartní barvy. Naše společnost se dále zabývá prodejem obuvi námi nevyráběné a díky tomu lze uspokojit zákazníky poptávající netradiční obuv jako například holínky, obuv pro pracovníky stavebních firem, rybáře a spoustu dalších.

Na základě poptávky našich zákazníků stále doplňujeme a rozšiřujeme naší nabídku o další modely kvalitní obuvi.

KATALOGY KE STAŽENÍ
Na této prezentaci najdete katalogy nabízené pracovní obuvi ke stažení ve formátu PDF.
Katalog pracovní obuvi
Adobe Reader